Serwis

Serwis naszych maszyn obejmuje zarówno naprawy objęte gwarancjami jak i pogwarancyjne.
Nasze maszyny są projektowane tak, aby najczęściej zużywające się części klient mógł wykonać sam, przy jednoczesnym najmniejszym koszcie. Wówczas oferujemy szybką sprawdzoną dostawę niezbędnych części zamiennych w ciągu kilku godzin, od momentu zgłoszenia zapotrzebowania. Również naprawy pogwarancyjne lub generalne remonty staramy dopasować się dopasować tak, aby wszystkie czynności wykonać w ciągu jednego dnia, co nie powoduje dłuższych przestojów ich pracy.

Wszystkie części zamienne do maszyn wyprodukowanych przez naszą firmę znajdują się na półkach w danym sektorze podporządkowanym każdej z maszyn.

Jasne i zrozumiałe rysunki techniczne dołączone do Dokumentacji Techniczno Ruchowej i Instrukcji Obsługi pozwalają na bezomyłkową identyfikację zużytej części co zapobiega pomyłkom w ich doborze.

Staramy się być zawsze tam gdzie jesteśmy potrzebni, dlatego nasz serwis dociera do każdego klienta w ciągu 48 godzin od chwili przyjęcia zamówienia na terenie całego kraju, jak również po uzgodnieniu za granicą.

W razie potrzeby pracujemy w dni ustawowo wolne od pracy.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji z pomocą techniczną siedem dni w tygodniu pod numerami telefonów:


tel.: 22 619 12 61, tel.: 698 744 427, tel.: 503 869 129

Telefoniczna rozmowa z serwisantem pozwala ustalić, a czasami usunąć źródło awarii, powodujące przestój w pracy.
Zapraszam do skorzystania z rozmowy z serwisantem który na pewno chętnie pomoże rozwiązać problem dotyczący maszyn.