O firmie

Instytut Maszyn Spożywczych Sp. z o.o.  zajmuje się projektowaniem, produkcją i sprzedażą maszyn. Posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji maszyn do przetwórstwa żywności.
Zdobyte doświadczenie, wprowadzone nowe technologie zapewniają Spółce coraz większą liczbę klientów. Wszystkie oferowane przez firmę produkty wykonane są z atestowanej stali nierdzewnej, posiadają znak CE, są zgodnie z wymogami stawianymi przez dyrektywy Unii Europejskiej. Maszyny posiadają atesty PZH.

O firmie
W czym się specjalizujemy?

W ostatnich latach firma specjalizuje się w wytwarzaniu urządzeń do produkcji gastronomicznej np.: pierogów, naleśników, pasztecików, pyz, kopytek itp. Oferta powstała na przestrzeni lat jako odpowiedź na zapotrzebowanie odbiorców. Długoletnie doświadczenie daje pewność, że magazyn opuszczają produkty najwyższej jakości. Wszystkie części do maszyn produkowane są w Polsce z atestowanych materiałów. Firma współpracuje ze sprawdzonymi dostawcami mechanizmów napędowych i elektroniki. Jest partnerem biznesowym działającym na rynku światowym od wielu lat.

Przekonaj się

Dlaczego warto z nami współpracować

Indywidualne podejście

Prawdziwe indywidualne podejście do każdego klienta. Maszyny są dopasowywane do potrzeb klientów. Kładąc największy nacisk na jakość świadczonych usług zapewniamy transport bezpośrednio do klienta oraz szkolenie w zakresie obsługi produkowanych przez nas maszyn.

Doradztwo

Zespół z wieloletnim doświadczeniem jest zawsze gotowy aby doradzić. Zrobimy wszystko, aby wybrali Państwo najlepsze rozwiązanie.

Niezawodność i efektywność

W każdej działalności wyjątkowo ważna jest funkcjonalność i niezawodność pracy, która bezpośrednio wpływa produktywność firmy. Firma jest znana na rynku krajowym i zagranicznym z niezawodności, długiej żywotności maszyn oraz jakości produkowanych urządzeń.

Wsparcie i serwis

Kompleksowa oferta zawiera również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, stałą opiekę posprzedażową. Serwisanci gotowi do szybkich interwencji na terenie Polski oraz telefoniczne wsparcie na zgłoszenia nieprawidłowości w działaniu maszyn.